Řešení pro obchody se smíšeným zbožím 

Od odborného návrhu až po realizaci

Prodejní pult je srdcem obchodu, který láká zákazníky k chutnému zboží. Aby byl pult atraktivní a účelný, je třeba vytvořit tok pro nakupující, personál a prodej. K tomu slouží nízké impulsní chlaďáky a mrazáky, které jsou ideální pro rychloobrátkové potravinářské výrobky v prostoru obchodu se smíšeným zboží. Čím více kontaktních míst pro nakupující, tím více příležitostí k prodeji získáte. Integrujte řešení chladicího prostoru s dlouhou životností, nepřetržitou provozní spolehlivostí a vysokou energetickou účinností, nemluvě o atraktivním vzhledu a snadném přístupu do interiéru obchodu. Nabízíme tato a ještě inovativnější řešení komerčního chlazení pro různé koncepty "convenience". 

Společnost Viessmann nabízí řešení pro obchody se smíšeným zbožím, kde se design snoubí s funkčností a nejnovější technologie s šetrností k životnímu prostředí ve prospěch budoucích generací. Můžete si vybrat z našeho standardního sortimentu nábytku nebo si jej přizpůsobit podle vlastního konceptu. Naše portfolio produktů a služeb zahrnuje nábytek s centrálním chlazením a se zabudovaným agregátem , chladicí a mrazicí boxy a také chladicí systémy, příslušenství a související služby. Naše produkty jsou proslulé svými nejvyššími hygienickými standardy.

Viessmann reference - Circle K Bamble, Norway
Viessmann Reference - Neste K Alikeravantie
Tecto SV2 PI Deli - 7-eleven Denmark
Viessmann Reference - 7-eleven Copenhagen
Reference od obchodů se smíšeným zboží

Naše chladicí řešení jsou preferovanou volbou mnoha zákazníků v oblasti obchodů se smíšeným zboží. Podívejte se na reference našich zákazníků. 

Podrobnější informace o naší nabídce pro obchody se smíšeným zbožím naleznete na našich produktových stránkách.

Chladicí a mrazicí nábytek, S centrálním chlazením

Vytvoření inspirativního zážitku z nakupování v prodejně. 

Chladicí a mrazicí nábytek, Se zabudovaným agregátem

Modernizujte svůj obchod - optimalizujte plochu