Volná pracovní místa

Chcete se připojit k dynamické mezinárodní společnosti, která se zaměřuje na inovace a buduje lepší budoucnost pro nás všechny? Spoluprací se společností Viessmann ovlivníte současný svět - a jeho budoucnost. Podstatnou součástí naší firemní kultury jsou hodnoty, které naši zaměstnanci sdílejí a praktikují - Společně, Podnikavě a Zodpovědně.

To vše Vám nabízí společnost Viessmann Refrigeration:

  • Nadšené a motivované týmy: jsme skutečně mezinárodní organizace, která pracuje jako tým pro dosažení našich společných cílů.
  • Osobní rozvoj: s námi můžete rozvíjet své odborné znalosti a podporovat svůj osobní rozvoj v každé fázi své kariéry.
  • Udržitelnost: klademe velký důraz na zodpovědné jednání a dlouhodobou vizi budování udržitelnější budoucnosti.
Service employee

Servis

Naše prodejní týmy spolupracují s rozsáhlou sítí partnerů a servisních pracovníků, kteří zaručují nepřetržitost chladících řetězců pro citlivé zboží a provozy. Máte zájem o poskytování špičkových chladících řešení? Staňte se součástí našeho týmu a podílejte se na instalaci a údržbě chladících řešení pro různé průmyslové sektory. Jako servisní odborníci budete hrát klíčovou roli v tom, abyste splnili potřeby našich klientů v oblasti chlazení s maximální přesností. 

Zobrazit pracovní místa v oblasti servisu
Viessmann production Porvoo

Výroba

Vynikající kvalita je základem našich řešení pro ochranu potravin a zdraví. A výroba je klíčovým procesem, který o ni pečuje. Výroba je nedílnou součástí naší činnosti a jádrem našeho poslání. Ve špičkových továrnách v německém Hofu a finském Porvoo pracuje více než 900 chladírenských odborníků, kteří vyrábějí vysoce účinné a inovativní produkty. Staňte se součástí našeho dynamického týmu! 

Zobrazit pracovní místa ve výrobě
Viessmann technology

Technologie

Jste odborníci na chladící technologie, plánování chlazení a chladiva. V našich technologických týmech se podílíte na návrhu a plánování složitých chladících systémů a spolupracujete s obchodním oddělením na jejich úspěšné realizaci u zákazníka. .

Prohlédněte si naše další pracovní nabídky
Viessmann marketing

Prodej & Marketing

Naše chladící systémy a řešení najdete ve 20 evropských zemích díky našim místním obchodním zastoupením. Naše prodejní a marketingové týmy šíří naše poslání a portfolio a pomáhají je realizovat na trzích maloobchodu s potravinami, gastronomie nebo zdravotnictví po celém světě. Přidejte se k nám a podpořte růst inovativními komerčními chladicími řešeními! 

Zobrazit pracovní místa v oblasti prodeje a marketingu
Viessmann apprenticeship

Učňovská praxe

Poskytujeme praxi pro jednotlivce, kteří chtějí nastartovat svou kariéru, a nabízíme jedinečné příležitosti v různých odvětvích k získání cenných praktických zkušeností a znalostí.


Získejte s námi první praktické zkušenosti a pomozte nám spoluvytvářet životní prostor pro další generace. Je to Váš první krok!

Zobrazit učňovské praxe
Viessmann meeting

Ostatní

Pracujeme v mezinárodních a mezioborových týmech v různých zemích. Naši práci nelze zahrnout v pěti ketegoriích. Chceme mít přehled o celku. Proto hledáme zaměstnance jako jste vy. 

Prohlédněte si naše další pracovní nabídky