Naše produktová řešení

Viessmann Tecto - vše potřebné pro komerční chlazení

Naše portfolio produktů Tecto zahrnuje jak nábytek se zabudovaným agregátem, tak nábytek, který je napojen na centrální chlazení, chladicí a mrazicí boxy, chladicí systémy a všechno potřebné příslušenství. Slovo „Tecto“ pochází z latiny a znamená „pokrýt“ nebo „chránit“, které dokonale popisuje konečný účel našich produktů: hygienicky a udržitelně chránit výrobky citlivé na teplotu. 

Chladicí a mrazicí nábytek, S centrálním chlazením

Nabízíme celou řadu dálkově ovládaného chladícího nábytku, který zahrnuje multidecky, mrazáky, ostrůvky a obslužné pulty. Všechny jsou vhodné pro různorodé potravinářské výrobky. 

Chladicí a mrazicí nábytek, Se zabudovaným agregátem

Náš sortiment nábytku se zabudovaných agregátem zahrnuje multidecky, mrazáky a ostrůvky, přední pulty a chladící impulzní pulty.

Kompletní energetické řešení

Naše kompletní energetické řešení zahrnují systém ESyCool green, který kombinuje vytápění, chlazení a energetický management, a také naše chladící systémy pro vnitřní i venkovní instalaci.  

Řešení pro automatizované prodejny

V této kategorii naleznete naše řešení automatizovaného skladu, které je integrováno s technologií "walk in - walk out", a naše kompaktní modulární automatizované řešení nano-skladu. 

Naše produktová řešení v kostce - příručka Viessmann Refrigeration Solutions!

Refrigeration Solutions Handbook Viessmann