Autonomní prodejna

Vzhůru k budoucnosti s digitálním a automatizovaným prodejem potravin

Automatizované prodejny vybavené umělou inteligencí, kamerami a senzory umožňují řetězcům efektivněji spravovat prodejny, ušetří prostor pro další potraviny a optimalizují provoz a nabídku na základě reálných dat. Digitalizace bude mít klíčový význam pro budoucnost potravinářského prodeje, a proto Viessmann Refrigeration Solutions spolupracuje s Pixevia na ukázce expresní samoobsluhy s integrovanou technologií “walk-in, walk-out” a chladicími řešeními Viessmann. 

Od obchodů se smíšeným zbožím až po supermarkety do 400 m²

Autonomní prodejna pracuje na principu stropních kamer a chytrých regálů, které zaznamenávají, co si zákazníci v obchodě berou. Díky této technologii není potřeba pokladní - prodejna automaticky identifikuje zboží odebrané z regálů a sestaví virtuální nákupní košík. Algoritmus umělé inteligence od Pixevia neustále vyhodnocuje data z kamer a regálů, aby byl proces rychlý a přesný. 

Výhody autonomní prodejny:

  • Autonomní technologie pro nejlepší zákaznický zážitek
  • Inovativní proces odbavení a pokladny bez čekání
  • Použití chytrých technologií pro učení a využívání analytiky a dat v reálném čase
  • Technologie integrovaná do chladicího nábytku Viessmann
  • Prodejna poháněná umělou inteligencí (AI)
Viessmann & Pixevia - Automated Store

„Spolupráce se společností Pixevia je příkladem společného úsilí, kdy dvě společnosti spojují své síly ve prospěch prodejních řetězců. Technologie a odborné znalosti vyvinuté společností Pixevia ve spojení s naším chladicím nábytkem přinášejí zákazníkům a jejich každodennímu provozu mnoho výhod. Jsme rádi, že můžeme představit automatizované řešení prodejny s technologií Pixevia, a těšíme se na diskuse a zpětnou vazbu od našich zákazníků." 

Kliknutím získáte více informací o našem řešení autonomního obchodu

Autonomous store

Máte zájem o chladírenská řešení Viessmann? Kontaktujte nás