Chladící řešení Viessmann 

Zajištění zelených a bezpečných podmínek pro udržitelnou budoucnost

Jako výrobce chladících řešení se podílíme na vytváření bezpečného prostředí pro zboží, které vyžaduje citlivou péči, jako jsou potraviny a léky. Naše řešení umožňují provozovat zařízení, která zvyšují pohodu lidí. Podporujeme celý životní cyklus našich produktů a přispíváme tak k udržitelné budoucnosti a ochraně naší planety. Jsme jedna rodina Viessmann.

Společný podnik společností Epta a Viessmann Refrigeration Solutions je předním poskytovatelem komerčních chladicích řešení ve střední a severní Evropě. S týmem více než 1600 specializovaných odborníků na chladicí zařízení v 11 zemích stojíme v čele urychlování ekologického přechodu a přinášíme lidem každodenní inspirativní zážitky z nakupování. 

Náš sortiment výrobků, včetně chladicího nábytku a chladicích technologií, v kombinaci s kompletními řešeními na klíč a souvisejícími službami, poskytuje komplexní řešení pro sektory prodeje potravin, pohostinství a stravovacích služeb.

Od komerčního chlazení po řešení celého životního cyklu

1953

Viessmann - Porvoo factory history

1953 Vysoce kvalitní nábytek: Výroba chladícího nábytku je zahájena v Norpe, Porvoo, Finsko. 

1974

Viessmann - Hof factory history

1974 Hygienické chladící boxy: Ve společnosti Viessmann, Hof, Německo, je zahájena výroba chladících boxů. 

2012-2013

Viessmann headquarter Allendorf - flags

2012 - 2013 Přední evropský dodavatel: Skupina Viessmann získává továrny v Hofu a v Porvoo a vytváří "Refrigeration Business Area".  

2019-2021

Viborg Office - Viessmann

2019 - 2021 Rozšíření nabídky služeb: Viessmann získává několik servisních společností z Norska, Německa, Dánska, České republiky a Finska, aby posílil svou lokální působnost. 

Today

Viessmann Sustainability - Leaves

Společný podnik společností Epta a Viessmann Refrigeration Solutions je předním poskytovatelem komerčního chlazení ve střední a severní Evropě.

VIessmann Sustainability - Bee

Ekologická a sociální odpovědnost ve společnosti

Přečtěte si více